DATALIB.RU білім беру ресурсы

Құрметті оқытушылар мен студенттер!

Сіздің оқу орныңызға цифрлық экономикада кадрлар даярлауға арналған DATALIB.RU  бірегей білім беру платформасына 25.04.22-31.05.22 ж. аралығында тегін тестілік қолжетімділік берілген.

DATALIB.RU платформасы - бұл толық мәтінді қолжетімділікті қамтамасыз ететін және цифрлық технологиялар бойынша оқу контентінің бірегей топтамасын, ресейлік білім беру ұйымдарында цифрлық экономика бойынша әмбебап құзыреттерді қалыптастырудың негізгі білім көзін, сондай-ақ цифрлық пәндерді құрастыру және смарт-курстарды қалыптастыру құралын қамтитын білім беру ресурсы.

DATALIB.RU мазмұны - бұл:
  • экономиканың негізгі салаларын цифрлық трансформациялау стратегиясына сәйкес таңдап алынған өтпелі технологиялар мен білім салалары бойынша 2 000-нан астам басылым;
  • 3 000-ға жуық пән бойынша басылым;
  • информатика және бағдарламалау негіздері, комбинаторика; білім беру технологиялары бойынша 800-ге жуық басылым;
  • басылымдардың кемінде 10% - ы "Ай Пи Ар Медиа" компаниясы іске қосқан және "Иннополис" университеті қолдаған "Цифрлық университет кітапханасы" байқауы шеңберінде платформа құрамына енгізіледі.

Сандық кітапханадан басқа, платформа "дәріс" жобасы аясында жазылған бірегей бейне дәрістерді қамтиды. DATALIB лекторий - сала жетекшілерінің цифрлық технологиялар бойынша эксклюзивті білім беру контенті.

Қазір платформада жұмыс істеуді бастау үшін:
1. Платформамен жұмыс істеу бойынша вебинарды мына сілтеме бойынша қараңыз: https://youtu.be/4LhZS2iyH9U
2. Сайтта қашықтан тіркеуден өту: https://datalib.ru
3. Сәйкестендіру үшін kazgasa логинін және CANzWfjg паролін енгізіңіз
Сәйкестендіруден кейін жүйе жеке кабинетте жұмыс істеу үшін жеке тіркеуден өтуді және өзінің бірегей құпиясөзін ойлап табуды ұсынады.
4. Енді сіз DATALIB.RU платформасының барлық мүмкіндіктерін пайдалана аласыз!

Цифрлық экономикада кадрлар даярлауға арналған білім беру тұғырнамасымен жұмыс істеу бойынша техникалық мәселелер DATALIB.RU мекен-жайға жіберіңіз office@datalib.ru. Телефоны: 8-800-555-22-35 доб. 200 (Ресейде қоңырау шалу тегін).