«JasGala Almaty 2022» қалалық графикалық дизайнерлер байқауы

14 желтоқсанда «JasGala Almaty 2022» қалалық графикалық дизайнерлер байқауының финалы өтті.

Байқауға Халықаралық білім беру корпорациясының студенттері қатысып, iPad Pro, графикалық планшет және графикалық дизайнерге арналған бокс сияқты керемет сыйлықтар жеңіп алды.

1 орын — Дизайн факультетінің 5 курс студенті — Ким Данил

2 орын
1. Исболған Әкім — сәулет факультетінің студенті, 3 курс
2. Жармаш Дидар — сәулет факультетінің студенті, 3 курс

3 орын — Карим Нұрсұлтан, ҚазБСҚА колледжінің студенті, 3 курс

Іс-шарада шеберлік сыныптары, маркетинг, дизайн және т. б. сияқты әртүрлі салалардың спикерлері болды. Ал іс-шараны дизайнер, кәсіпкер, студия мен мектеп дизайнының негізін қалаушы Абай Омар жүргізді. Спикер өз тәжірибесімен, қызықты ақпараттармен және дизайн саласының ерекшеліктерімен бөлісті.

Естеріңізге сала кетсек, байқау екі кезеңнен тұрды:
1. Тәуелсіздік күніне логотип жасау;
2. Жастар басқармасы қорының логотипін қайта жасау.

Халықаралық білім беру корпорациясы атынан студенттерімізді шын жүректен құттықтаймыз! Сіздерге сәттілік пен үлкен шығармашылық табыстар тілейміз!