KAU студенті қоян-қолтық ұрыстан Қазақстан чемпионы атанды

KAU студенті қоян-қолтық ұрыстан Қазақстан чемпионы атанды!

"Туризм" мамандығының 2-курс студенті Әліби Пернебек Алматы қаласында өткен қоян-қолтық ұрыстан Қазақстан чемпионы атанды.

Сондай-ақ, Алиби ММА бойынша Еуропа чемпионатының жүлдегері, ММА бойынша әлем чемпионатының жүлдегері, ММА бойынша спорт шебері және dar Team командасының жауынгері болып табылады.

Чемпионат аясында көрермендер еліміздің мықты жауынгерлерінің қатысуымен өткен көрсетілімді, сондай-ақ әсерлі жекпе-жектерді көрді. Чемпионатқа республиканың 11 облысынан 12-17 жас аралығындағы 330-дан астам ұлдар мен қыздар қатысты.

Алибиге жаңа жетістіктер, сәттілік, денсаулық және жеңіл жаттығулар тілейміз. Еңбексүйгіштік пен табандылық әрқашан сізге қажетті нәтиже беріп, сізді жоғары деңгейге көтерсін!