Халықаралық Пи күніне арналған зияткерлік шоу

Халықаралық Пи күніне арналған зияткерлік шоу!

Достар, 14 наурыз ХБК сіздерді Халықаралық "Пи" күнін атап өтуге шақырады! Онда Сіз Алматы қаласының жоғары оқу орындарының студенттік командаларының қатысуымен интеллектуалды шоуды тамашалай аласыз.

Зияткерлік шоуға қатыса алады:
1 курстың алты студентінен құралған командалар (бір ЖОО-нан бірнеше команда ұсынылуы мүмкін).

Қатысу үшін командалар:
Дайындау, байланысты күні атауы, сәлемдесу және
команданың эмблемасы, тақырыпқа қарау және құбылысты, тәжірибені, гипотезаны осы тұрақты қолдана отырып көрсету (максимум - 3 мин).
"Құрылыс және сәулет саласындағы Физика" клубы құрылыс технологиялары, инфрақұрылым және менеджмент факультетінің базасында жыл сайын конкурстар, зияткерлік ойындар (шоу) түрінде іс-шаралар өткізеді, онда Алматы қаласының студенттері жарысады.

Күні мен уақыты:  14 наурыз 13:00
Өтетін орны: Рысқұлбекова 28, KazGASA Ғылыми Кеңесінің залы

Барлық командаларға сәттілік тілейміз! Сіздің идеяларыңыз ең креативті және жарқын болсын!