KazGASA колледжі - "Студкөктем" байқауының жеңімпазы!

БҰЛ КЕРЕМЕТ ІС-ШАРА БОЛДЫ!

Бізде Студенттік көктем байқауының финалы өтті, бұл іс-шара барлығының естерінде қалатыны сөзсіз!

6 топ көрермендер мен қазылар алқасының алдына 6 керемет қойылым қойды, әрбір топ керемет өнер көрсетті!

Спектакльдер әртүрлі бағыттар мен тақырыптарда болды: аниме, кино комикстер, қиял, қорқыныш, экшн және фантастика. Қатысушы команданың тақырыбы жеребе арқылы таңдалды.

Қатысушылар сценарий жазып, би билеп, ән айтып, қойылым дайындап, көрермендер алдында өнер көрсетті. Көрермендер мен қазылар алқасы қатысушылардың өнерлеріне тәнті болды.

Әрине, барлық командалар номинациялармен марапатталды:
«Үздік сценарий» – ЖҚФ
«Үздік саундтрек» – СФ
«Үздік би» – KazGASA колледжі
«Үздік декорация» – ҚТИМФ
«Үздік трейлер» – ҚАУ
«Үздік жанкүйерлер» – АКС

Сондай-ақ үздік көшбасшы, актер және актриса марапатталды:
«Үздік студенттік декан» – Қангелді Абдурахим ФСТИМ
«Үздік актриса» – Дюсекенева Карина Kazgasa колледжі
«Үздік актер» – Наип Данияр ФА

Ал ең үздік командалар бас жүлделерге ие болып, байқау жеңімпаздары мен жүлдегерлерінің атақтарына ие болды:

1 орын және жүлде 150 000 теңге – KazGASA колледжі
2 орын және жүлде 100 000 теңге – СФ
3 орын және жүлде 50 000 теңге – ҚТИМФ

Қатысушыларды тамаша өнер көрсетулерімен және байқаудағы жеңісімен құттықтаймыз!