PROFобразование сандық білім беру ортасының электрондық ресурсы

Оқытушылар мен студенттер назарына!

PROFобразование сандық білім беру ортасының электрондық ресурсына қол жетімділік ашылды

(www.profspo.ru)

Біздің оқу орнымыздың әрбір білім алушысы мен оқытушысына колледждердің сандық білім беру ортасының электрондық ресурсына тегін тестілік қол жеткізу ашық. 31.05.2022 ж. дейін лицензиялық әдебиеттермен, мерзімді басылымдармен, видеолекциялармен, онлайн-курстармен, аудиоресурстармен, сондай-ақ тест каталогымен толық жұмыс істей аласыз.

СҚКО СПО PROFобразование - эксклюзивті мамандандырылған электрондық оқулықтарға, сондай-ақ оқытудың әртүрлі бағыттарына арналған мерзімді басылымдарға қол жеткізе отырып, сапалы білім алуға арналған электрондық ресурс.

Электрондық ресурс қажетті білім алуға, сабақтарға, семинарларға, сынақтар мен емтихандарға дайындалуға, қажетті жұмыстар мен жобаларды орындауға көмектеседі. Оқытушылар оқу жоспарларын және ПООП құрастыра алады, сабақтар өткізе алады, әріптестерінің жаңа жарияланымдары туралы ақпарат ала алады.

СҚКО СПО PROFобразование — бірегей цифрлық тәлімгерлік жүйесі және жалпы және егжей-тегжейлі статистикаға қол жеткізу, сондай-ақ барлық білім алушылар үшін 100% қашықтан қол жеткізу:
  • 4000 оқулық, оның ішінде мамандықтар бойынша ТОП-50
  • Мерзімді басылымдардың 13000 нөмірі;
  • 2500 аудио және 12500 бейнематериалдар.

СҚКО СПО PROFобразование құрамында "кәсіби білім" баспасының эксклюзивті желісі бар.

СҚКО СПО PROFобразование электрондық ресурсына қол жеткізу ресурс беретін логиндер мен парольдер бойынша Интернет желісінің көмегімен "бір терезе" форматындағы кез келген электрондық құрылғылардан 24/7 ашық.

Ресурстың артықшылықтары:
  • басылымдарды іздеу және сүзу жылдамдығы, ыңғайлылығы
  • кеңейтілген функционал
  • пайдаланушылар үшін заманауи және ыңғайлы сервистер
  • жоғары бейімделу жүйесі
  • әр оқырманға мұқият қарау

Ресурспен танысу бойынша вебинарларды сілтемелер арқылы көруге болады:
Платформа туралы: https://www.youtube.com/watch?v=oX4d0t1FEYs&list=PLRzHZiF2tgd7CLjEOsTIw87KGYlkNO79p
Қалай тіркелуге болады:
Кәсіптік білім беру бойынша сарапшылардың Telegram-чаты (колледждер)