«MISS UNIVERSITY» байқауының қорытындысы

17 сәуірде The Ritz Carlton Almaty-да MISS UNIVERSITY 2022 байқауының ГРАНД-финалы өтті.

Байқау бір ай бойы өтті, осы уақыт ішінде қыздар әр түрлі кезеңдерден өтті: кастинг, шеберлік сыныптары, фотосессиялар және тағы басқалар.

Барлық қыздар көрермендер мен қазылар алқасының назарына ілікті: өздерінің шығармашылық нөмірлерін көрсетті, танымал қазақстандық дизайнерлердің киім-кешектерін дефиледе көрсетті.

Байқау қорытындысы бойынша барлық қыздар арнайы номинацияларға ие болды:

Мисс Доброта 2022 – Сейтжаппарова Айым
Мисс Интеллект 2022 – Хохлатова Наталья
Мисс Изящество 2022 – Алиева Эмина
Мисс Улыбка 2022 – Мырзахметова Альбина
Мисс Стиль 2022 – Абдыхалиева Асель
Мисс Элегантность 2022 – Камашева Жансая
Мисс Зрительских симпатий 2022 – Жаканова Акнур
Мисс Спорт 2022 – Курбанова Сабина
Мисс Очарование 2022 – Аскарова Ляззат
Мисс Фотогеничность 2022 – Кенесова Алия
Мисс Артистичность 2022 – Заленова Асем
Мисс Харизма 2022 – Семакова Виктория

Қорытынды бойынша "Мисс Алматы" байқауының дирекциясы 3 қызды "Мисс Алматы – 2022" байқауының финалына кастингсіз шақырды: Жаканова Акнур, Абдыхалиева Асель, Хохлатова Наталья.

"Goltsman models" модельдік агенттігі үш қызға: Камашева Жансая, Семакова Виктория және Хохлатова Наталья оқыту және модельдік портфолио құру сертификаттарын табыс етті.

Avon компаниясы барлық қатысушыларға жүлделер ретінде өз өнімдерін ұсынды.