Дүниежүзілік Азаматтық қорғаныс күніне арналған «Ашық есік күні»

2022 жылдың 2 наурызында Қазақстан Республикасының Ұлттық кітапханасында Дүниежүзілік Азаматтық қорғаныс күніне арналған  «Ашық есік күні» өткізілді.

іс-шараны өткізуге Алматы қаласы ТЖ Департаментінің, Бостандық ауданы ТЖ басқармасының қызметкерлері қатысты. Әр жоо-нан 10-нан студент шақырылды. ҚазБСҚА атынан КБ, АҚ және ТЖ қызметінің жетекші маманы А.А. Куренкеев, сондай-ақ құрылыс технологиялары, инфрақұрылым және менеджмент факультетінің студенттік деканы Кангелді Абдурахим басқарған 13 студент қатысты.
  # nbsp;азаматтық қорғаныс бойынша демонстрациялық сабақтарда стендтер, макеттер, әдебиеттер және т. б. көрсетілді.
   "ашық есік күні" барысында студенттер ҚР Ұлттық кітапханасының әдебиеттерімен таныса алды.
  # nbsp;сабақтар жоғары әдістемелік деңгейде өтті. #Nbsp;іс-шаралар аяқталғаннан кейін қорытынды шығарылды.

ЕҚ, АҚ және ТЖ қызметінің жетекші маманы А. А. Куренкеев