Құрылыс физикасы ғылыми-зерттеу институтымен ынтымақтастық туралы меморандумға қол қойылды

16 маусымда Алматыда Халықаралық білім беру корпорациясы мен Құрылыс физикасы ғылыми-зерттеу институты арасында кездесу өтіп, онда білім беру және ғылыми қызметте өзара тиімді ынтымақтастықты жүзеге асыру үшін екі университет арасындағы одан әрі ынтымақтастық туралы меморандумға қол қойылды.

Отырысқа Ректор М.Б.Имандосованың атынан ХБК өкілдері және директор И.Л.Шубин ұсынған NIISF RAASN өкілдері қатысты.

Меморандумға сәйкес ынтымақтастық мыналар арқылы жүзеге асырылады:

- бірлескен ғылыми жобаларға қатысу;
 - бірлескен семинарлар, конференциялар, конкурстар мен студенттер жұмыстарының көрмелерін ұйымдастыру;
 - жетекші профессорларды сәулет, дизайн және құрылыстың өзекті мәселелері бойынша лекциялар топтамасын өткізуге шақыру;
 - жас мұғалімдердің тағылымдамадан өтуін ұйымдастыру;
 - бакалавриат, магистратура және докторантура бағдарламалары бойынша ынтымақтастық;
 - өндірістік және диплом алдындағы тәжірибені ұйымдастыру.

Кездесу барысында тараптар университеттер арасындағы ғылым және білім саласындағы ынтымақтастықты дамытудың маңыздылығына тоқталып, стратегиялық бағыттарды айқындады.

Ғимарат физикасы ғылыми-зерттеу институтына сапар үшін алғыс айтамыз және одан әрі жемісті ынтымақтастықты күтеміз!