"JOB FAIR 2022" бос жұмыс орындар жәрмеңкесі

11 мамыр күні Халықаралық білім беру корпорациясында "Job Fair 2022" бос орындар жәрмеңкесі өтті.

Жәрмеңкенің ашылуында ХБК ректоры Имандосова Маргарита Булатовна құттықтау сөз сөйледі.

Іс-шараға 37 жұмыс беруші компанияның өкілдері қатысты. Бітіруші курс студенттері әңгімелесуден өтті, жалпы алғанда 354 өтінім-түйіндеме жиналды. Компаниялар қазірдің өзінде KazGASA, KAU, KazGASA колледжі, АКС студенттерінен түйіндеме жинап, ашық бос орындарға тағылымдамаға шақырды.

Жәрмеңке барысында Цифрландыру жөніндегі директор Миржан Ибрагимов түлектер мен жоғары курс студенттеріне бағытталған жаңа Worky платформасының пилоттық нұсқасын жариялады. Worky платформасының көмегімен жұмыс берушілер мен түлектер бос жұмыс орындар жәрмеңкесінен кейін де диалог құра алады. Барлық компаниялар тіркелу үшін эксклюзивті сілтемелер алды.

Іс-шара аясында жұмыс берушілер келесі тақырыптарға мастер-кластар өткізді:
  • "Студентке өз стартапына жұмысқа орналасу не үшін қажет?" (Start-up course);
  • "Метаверс-болашақ" (Heros Journey);
  • "Интерьер дизайнері және портфолио безендіруді дамыту жолдары" (Auroma Interiors);
  • "Арманыңыздағы жұмысқа 5 қадам" (мансаптық кеңесші);
  • "Стресске төзімділік бойынша жұмыс" (ХБК психологы).

Күн ішінде жұмыс беруші компаниялар мен сәулет, дизайн, құрылыс, құрылыс материалдарын өндіру, геодезия және картография, экономика және менеджмент, қаржы, телекоммуникация саласында өз қызметін жүзеге асыратын ірі компаниялардың өкілдері өз компанияларын таныстырды.

Барлық қатысушыларға: жұмыс берушілерге, түлектерге және студенттерге бос жұмыс орындар жәрмеңкесіне белсенді қатысқаны үшін үлкен алғысымызды білдіреміз!