Ресей мемлекеттік жерге орналастыру университетінің өкілдерімен кездесу өтті

17 маусымда Халықаралық білім беру корпорациясының өкілдері мен Ресей мемлекеттік жерге орналастыру университетінің өкілдері арасында кездесу өтті.

Кездесуге ХОК Д.К. Малаева – ХОК корпоративтік және әлеуметтік даму жөніндегі проректоры, И.А. Кузнецова – ФСТиМ доценті, А.М. Жандосова, халықаралық бөлімінің меңгерушісі, сондай-ақ мемлекеттік денсаулық сақтау мекемесі В.И. Нилиповский – Мемлекеттік жерге орналастыру университетінің халықаралық байланыстар жөніндегі проректоры, А.Чистякова – мемлекеттік жерге орналастыру университетінің аспиранты.

Сапар барысында өзекті мәселелер талқыланды, атап айтқанда:

- студенттерге, пәнаралық және аралас топтарға арналған академиялық ұтқырлық бағдарламалары және қос диплом бағдарламасы;
 - академиялық ұтқырлық кезеңінде ХОК студенттері үшін Мемлекеттік білім және ғылым университетінде тағылымдамадан өту бағдарламаларын іске асыру мүмкіндігі;
 - факультет алмасу бағдарламалары (TEAC);
 - тағылымдамалар, конференциялар, халықаралық конкурстар, ғылыми жобаға ішкі гранттар, зерттеулер, бірлескен басылымдар және профессорлық-оқытушылық құрамның қаржыландырылатын сапарлары;

Мемлекеттік жерге орналастыру университетіне мүмкіндік бергені үшін алғыс айтамыз және одан әрі жемісті ынтымақтастықты күтеміз!