ХБК «Sustainable Urban Development» инновациялық бағыты бойынша ағылшын тілінде өткізілетін жазғы мектеп өз жұмысын бастайды

Еліміздің сәулет білімінде алғаш рет!

Достар, ХБК «Sustainable Urban Development» инновациялық бағыты бойынша ағылшын тілінде өткізілетін жазғы мектеп өз жұмысын бастайтынын хабарлаймыз!

Жазғы мектеп ХБК-да (ҚазБСҚА) ағылшын тіліндегі магистрлік жаңа білім беру бағдарламасын енгізу және дамыту бағытында өткізіледі.

Қаланың тұрақты дамуы тұрақты жоспарлауды, енгізуді және қалалар мен аумақтарды басқаруды, халықты қалалық дамуға тартуды, қалалардағы өмір сүру сапасы мен экологияны жақсартуды, тұрғын үйге қол жеткізуді қамтамасыз етуді және көлік жүйелерін дамытуды талап етеді.

Жаздық мектептің өткізілуі кезінде тұрақты қалалық жоспарлау саласындағы жетекші мамандар қалалардың тұрақты дамуына қол жеткізуді мақсат ететін кәсіпқойлар қандай білімге, дағдылар мен құзыреттерге ие болуы керек екендігі туралы айтатын болады:

Piotr Lorenz, PhD, DSc, профессор, Гданьск технологиялық университеті, ISOCARP халықаралық қалалық және аймақтық жоспарлаушылар қоғамының Вице-президенті (Польша)

Didier Albert L. M. Vancutsem, қауымдастырылған профессор, LaCambreHorta Université Libre Bruxelles (ULB), IFLA (Бельгия)халықаралық ландшафтық сәулетшілер федерациясының Вице-президенті

Pietro Elisei, URBASOFIA директоры, ISOCARP (Румыния) коммуникациялар және маркетинг жөніндегі Вице-президенті

Федор Кудрявцев, Мәскеу сәулет институтының қауымдастырылған профессоры, «АрхНОВА сәулет бюросының» (Ресей) Бас директоры және серіктесі

Tathagata Chatterji, Доктор, профессор, XIM University қалалық басқару және елді мекендер департаментінің басшысы (Үндістан)

Айгүл Беймишева, PhD, қауымдастырылған профессор, Narxoz Университеті (Қазақстан)

Мадина Жүнісова, мектептің модераторы, сәулет кандидаты, in Public Policy PhD

«Sustainable Urban Development» жазғы мектебіне барлық тілек білдірушілер қатыса алады!

Өткізілетін мерзімі: 25 - 26 тамыз, 2022

Іс-шара бағдарламасы